Fotografia produktowa – Packshot

Najwyższej jakości fotografia produktowa uwydatniająca wszelkie szczegóły przedmiotu to dzisiaj podstawa prezentacji produktów w internecie i wszędzie tam, gdzie nie można przedstawić ich w rzeczywistości. Profesjonalny, interaktywny katalog fotografii Twoich produktów z pewnością przyciągnie uwagę i zainteresuje odbiorcę, co jest pierwszym i tak naprawdę najważniejszym krokiem w drodze do dokonaniu zakupu.

Fotografia produktowa, czyli packshot to tak naprawdę proste zdjęcie dowolnego produktu, najczęściej na białym tle. Z definicji powinno ono prezentować produkt, taki jaki jest w rzeczywistości, bez przerysowań, cieni i zbędnej twórczej interpretacji. Wbrew pozorom nie oznacza to wcale, że wykonanie takiego zdjęcia jest proste. Fotografia produktowa to tak naprawdę cała, rozbudowana dziedzina fotografii studyjnej zajmująca się prostymi zdjęciami, które jednak w perfekcyjny sposób ukazują wygląd produktu, czy opakowania. Ma ona na celu wierne oddanie wszelkich informacji o wyglądzie obiektu takich jak jego kolor, faktura i szczegóły techniczne.

Prezentowanie produktów w atrakcyjny sposób może zwiększyć sprzedaż nawet kilkukrotnie. Łatwo to sprawdzić porównując np. aukcje internetowe tych samych przedmiotów pod kątem ilości dokonanych transakcji. Wyraźnie widać, że niektórzy sprzedawcy mimo tej samej ceny działają skuteczniej tylko dzięki lepszemu i atrakcyjniejszemu zaprezentowaniu przedmiotu, czyli przede wszystkim zdjęciom.

Przyjmujemy zamówienia z całej Polski, a na życzenie klienta sami organizujemy kuriera w obydwie strony, który w wybranym przez Państwa terminie odbierze produkty z Państwa siedziby i dostarczy do nas. Po sfotografowaniu przedmioty wracają do Państwa.

Pamiętaj o GWARANCJI SATYSFAKCJI jaką objęta jest fotografia produktowa, czyli nieustającej promocji obowiązującej w naszej firmie. U nas za nic nie płacisz z góry! Dostarcz do nas swoje produkty, my je sfotografujemy i umieścimy wraz ze znakami wodnymi na specjalnym serwerze dostępnym tylko dla Ciebie. Będziesz mógł je tam dokładnie obejrzeć i zaakceptować, sugerując nam ewentualne poprawki. Płacisz dopiero wtedy kiedy będziesz w pełni usatysfakcjonowany wyglądem zdjęć.

Fotografia produktowa – w cenie zdjęcia zawsze:

• dokonujemy retuszu fotografii (usuwamy zabrudzenia, drobne rysy itp.),
• dopasowujemy nasycenie barw,
• ustawiamy jednolity kontrast zdjęć w całej sesji,
• Format i wymiary fotografii dostosowujemy do oczekiwań klienta.

Fotografia produktowa może także posiadać:

• znak wodny,
• logo firmy.
• podmienione tło fotografii,
• zabezpieczenie zdjęcia przed kopiowaniem metodą blokady domen,
• dodaną funkcję przybliżania,
• dodanego HOTSPOT-A w dowolnym miejscu (np. z linkiem, lub dodatkowym obrazkiem),
• dodaną ikonkę u dołu zdjęcia, która pokaże np. inną wersję kolorystyczna przedmiotu,
• dodaną ikonkę wyświetlającą fotografie produktu na pełnym ekranie.

Fotografia produktowa - oferta

Fotografia produktowa – Packshot Marzec 15, 2013