Street View
w Mapach Google


Witam w 360studio.org
Jestem Rekomendowanym Fotografem Google


Zobacz ofertę
Wypromuj swój biznes
w wyszukiwarce Google


Rozszerzone wyniki wyszukiwania Google
Wyraźne oznaczenie na Mapach Google
Integracja z Google Street View


Zobacz ofertę
Wirtualny spacer
w technice Google


Jako certyfikowany partner Google
gwarantujemy najwyższą jakość
Zapewnij sobie przewagę nad konkurencją


Zobacz ofertę

3d

2c

stock-footage-slow-motion-close-up-picking-phone-in-office-business-man

stock-footage-woman-hand-drawing-a-business-chart-showing-growth-focus-on-foreground1

2c

3d

stock-footage-slow-motion-close-up-picking-phone-in-office-business-man

stock-footage-woman-hand-drawing-a-business-chart-showing-growth-focus-on-foreground1

Czym jest Street View w Mapach Google?

To wirtualny spacer zintegrowany z Google

Program wirtualnych spacerów Street View to nowa usługa Google, która pomoże w promocji Twojej firmy w nowoczesny, efektowny i przede wszystkim niezwykle skuteczny sposób. Są to wirtualne spacery realizowane we wnętrzach hoteli, sklepów, salonów i restauracji tworzone w technice znanej ze Street View (widoku ulic Google). Dzięki temu rozwiązaniu Twój lokal zostanie wyróżniony w wyszukiwarce, oraz Mapach Google zapewniając Ci więcej klientów. Umożliwia również intuicyjne przejście do wnętrza lokalu bezpośrednio z widoku ulicy. Spacer może w bardzo estetyczny sposób zostać zamieszczony na firmowej stronie internetowej, a także dowolnych profilach społecznościowych.

Wirtualne Spacery Street View już w Polsce! Nowa usługa Google rozwija się niezwykle dynamicznie czego dowodem może być to, że sieć hoteli Best Western International zdecydowała się na wykonanie spacerów w całej swojej sieci w USA, czyli w 2200 obiektach. (źródło)

Oferując usługę Business View pragniemy pomóc Twojej firmie w zdobywaniu nowych Klientów. Dzięki doskonałej technologii udostępnianej nam przez Google i współpracy z nimi jako Rekomendowany Fotograf jesteśmy wstanie świadczyć usługi stojące na najwyższym poziomie.

Usługa spacerów Google Maps Street View jest skierowana do firm i organizacji działających w bardzo różnych branżach. Szczególnie właścicieli hoteli, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych, restauracji, kawiarni, pubów, klubów i barów, butików, salonów piękności, siłowni, klubów fitness, spa, zakładów fryzjerskich, usług stomatologicznych, księgarni, kwiaciarni, jubilerówsalonów samochodowych, a także wszelkiego rodzaju sklepów (zoologicznych, meblowych etc.) . Usługa oczywiście skierowana jest również do placówek edukacyjnych (przedszkola, szkoły, uczelnie) i kulturalnych (muzea, kościoły etc.)

Zachęcamy do zapoznania się z serwisem www.360bview.com/ który umożliwia wybór interesującej Cię branży i obejrzenie przykładów tego jak w usłudze Business View prezentują się firmy podobne do Twojej!

Najważniejsze korzyści z przystąpienia do programu Google Street View dla firm

Rozszerzone wyniki wyszukiwania w Google

Twoja firma będzie lepiej pozycjonowana, dzięki czemu pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania. Z boku wyświetlone zostaną zdjęcia, mapa i wirtualny spacer – internauta może zobaczyć go bezpośrednio w Google.

Więcej

Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google

Twoja firma będzie wyraźnie oznaczona Mapach Google dzięki czemu wyróżni się na tle konkurencji i zostanie łatwiej zauważona. Dodatkowo po jej wybraniu pojawi się informacja o zobaczeniu wirtualnego spaceru.

Więcej

Spacer dostępny też na: www, Facebook i Google+

Otrzymasz wirtualny spacer wykonany w technice Street View i umieszczony na szybkich serwerach Google. Bardzo łatwo i szybko można zamieścić go na dowolnej stronie www, profilu Google+ i Facebook.

Więcej

Twoja firma zintegrowana z Google Street View

Technologia Google Street View używana do fotografowania wielu miejsc na całym świecie jest teraz dostępna dla Twojej firmy. Wykorzystaj tę możliwość i zamów wirtualny spacer po swojej firmie połączony z widokiem z ulicy.

Więcej

Wirtualny spacer Business View to lepsza widoczność Twojej firmy w Google.

Atrakcyjniejszy wygląd w wyszukiwarce i lepsze pozycjonowanie

PRZYCIĄGNIJ UWAGĘ INTERNAUTÓW!
Jeśli Twoja firma będzie na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania Google to po prawej stronie pojawi się atrakcyjna i przyciągająca uwagę internautów wizytówka Twojej firmy z Google+. Oprócz zdjęć i mapki Twoi potencjalni klienci zobaczą również pole „Zobacz wnętrze” dzięki czemu będą mogli przejść bezpośrednio do wirtualnego spaceru po Twojej firmie.

Zobacz przykład wyszukiwania firmy w Google

Atrakcyjniejsza wizytówka Twojej Firmy w Mapach Google

Zachęć klientów do sprawdzenia Twojej oferty.
Po wybraniu nazwy Twojej firmy w Mapach Google w lewym górnym rogu zostanie wyświetlona wizytówka z Google+. Oprócz możliwości wyznaczenia trasy do Twojej firmy i zobaczenia zdjęć uzyskasz też możliwość bezpośredniego przejścia do wirtualnego spaceru.

Zobacz w Mapach Google

Firma zostanie wyraźnie oznaczona na Mapach Google

Złap "żółtego ludzika" i dzięki pomarańczowej kropce zobaczysz kto już posiada Business View.

Wirtualne Spacery Business View google, rekomendowany fotograf Zakopane, Kraków, Łukasz Lisiecki

Na przykładzie małego fragmentu Nowego Jorku widać doskonale jak szybko usługa Business View zaczyna być standardem na tamtym, niezwykle wymagającym rynku. Każda z pomarańczowych kropek symbolizuje firmę, która już posiada wirtualny spacer Google Business View wykonany wewnątrz swojego lokalu.

Zobacz ten przykład w Mapach Google

Wirtualny spacer Google Maps Business View można zamieścić na dowolnej stronie internetowej.

Dowolna strona www

Uatrakcyjnij witrynę Twojej firmy

Zobacz przykład

Wirtualny spacer Google można łatwo zamieścić na dowolnej stronie internetowej. Spacer znajduje się na serwerach Google i w żaden sposób nie obciąży Twojej strony i nie spowoduje wzrostu transferu. Wirtualny Spacer możesz zamieścić na dowolnej liczbie stron!

Facebook

Dostępny bezpośrednio w serwisie

Zobacz przykład

Google Business View można zamieścić bezpośrednio na profilu Facebook Twojej firmy. Internauci bardzo chętnie udostępnią atrakcyjny wirtualny spacer, dzięki czemu zyskasz jeszcze więcej klientów.

Strona Google+

Twoja wizytówka w usługach Google

Zobacz przykład

Bardzo istotna strona na którą trafi wielu klientów wyszukujących Cię np. przez mapy Google – warto zadbać o jej atrakcyjny wygląd. Także w tym wypadku pomocne okażą się zdjęcia Google Business View.

Integracja Twojej firmy z Google Street View (widokiem z ulicy)

Jeśli na ulicy przy której znajduje się Twoja firma jest dostępne Google Street View, czyli wirtualne panoramy ulic Zakopanego, Krakowa i pozostałych głównych ulic wszystkich większych miejscowości w Małopolsce to można dodatkowo połączyć wnętrze Twojej firmy z widokiem z zewnątrz.

  •  – Pozwól internautom „wejść” do budynku z ulicy.
  • – Bądź pierwszy w okolicy.
  • – Wyróżnij się i zaskocz swoich klientów.

 

Dostępność wirtualnego spaceru na wszystkich urządzeniach.

Wnętrza firm można oglądać za pomocą Google Maps Business View na dowolnym komputerze, telefonie, oraz tablecie. Dzięki otrzymanemu kodowi QR, który możesz zamieścić na ulotkach i plakatach możliwe będzie błyskawiczne zeskanowanie kodu i obejrzenie wirtualnego spaceru po Twojej firmie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Urządzenia3

Krótki filmik który pokazuje jak można wykorzystać kody QR na wizytówkach, ulotkach i plakatach  promujących Twoją firmę.

Filmy promujące program Google Business View

Portfolio

Muzyczna Grota Młyniska Projekt wirtualnego spaceru w technologii Google Street View wykonany dla Muzycznej Groty Młyniska w Zakopanem. Wirtualna wycieczka pozwala zobaczyć nam wnętrze lokalu wykonane w kamieniu i drewnie, w tym niezwykłe rzeźby ludowe oraz płaskorzeźby przedstawiające sceny rodzajowe z życia Podhala.
Karczma Młyniska Realizacja dla klienta w Zakopanem - Karczmy Młyniska. Wirtualny spacer w technologii Google Street View wykonany wieczorem obejmuje widok z zewnątrz oraz oświetlone wejście do karczmy, a także dwupiętrowe drewniane wnętrze udekorowane świątecznymi ozdobami.
Restauracja i Cukiernia Góralska Tradycja Wyjątkowy projekt wykonany dla jednej z najbardziej znanych zakopiańskich restauracji - Restauracji i Cukierni Góralska Tradycja. Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View pozwala nam zobaczyć wnętrza inspirowane zakopiańskim stylem Stanisława Witkiewicza.
Modrzewie Park Hotel ***** Projekt wykonany dla prestiżowego klienta w Szczawnicy – pięciogwiazdkowego Hotelu Modrzewie Park. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pozwala nam zobaczyć wnętrza pięknie urządzonych apartamentów, restauracji, spa i sali konferencyjnej.
Hotel „Pod Wulkanem” Wirtualna wycieczka wykonana dla klienta w Kluszkowcach - Hotelu "Pod Wulkanem". Wirtualny spacer w technologii Google Street View pokazuje część zewnętrzną, wnętrze każdego pokoju oraz widok rozciągający się z balkonu tego eleganckiego hotelu położonego pod Górą Wdżar.
Reštaurácia Bachledka Projekt wykonany dla Reštaurácia Bachledka w miejscowości Ždiar na Słowacji. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pozwala zobaczyć wnętrze przytulnej drewnianej restauracji znajdującej się w Hotelu Bachledka Strachan położonym w odległości 15 km od polskiej granicy.
Zajazd Furmański Kolejne miejsce w Zakopanem, które zintegrowaliśmy z Google Street View. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy zobaczyć obszerne drewniane wnętrze utrzymane w góralskim stylu. Dodatkową atrakcją wirtualnej wycieczki jest możliwość odczucia świątecznej atmosfery.
Restauracja Sphinx Projekt wykonany dla restauracji sieci Sphinx znajdującej się na głównej zakopiańskiej ulicy - Krupówkach. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pokazuje klimatyczne wnętrze restauracji oraz wejście do budynku, w którym się znajduje.
SPA i Wellness "Pod Wulkanem" Projekt wykonany dla SPA i Wellness "Pod Wulkanem" w miejscowości Kluszkowce. Dzięki wirtualnemu spacerowi w technologii Google Street View możemy zobaczyć: grotę solną, saunę , jacuzzi oraz salę fitness, i miejsce do ćwiczeń funkcjonalnych.
Karczma "U Furtoka" Projekt wirtualnego spaceru w technologii Google Street View dla regionalnej Karczmy u Furtoka w miejscowości Biały Dunajec niedaleko Zakopanego. Możemy zobaczyć część zewnętrzną oraz dwupiętrowy środek, w tym trzy udekorowane sale przed przyjęciem weselnym.
Pasaż Fashion Street Krupówki 29 Wirtualny spacer w technologii Google Street View wykonany dla Pasażu Fashion Street Krupówki 29 w Zakopanem. Wirtualna wycieczka obejmuje cały Pasaż wykonany w stylu łączącym nowoczesność z regionalizmem wraz z częścią butików różnych marek, do których wnętrza możemy wejść.
Restauracja CountryHaus & Grill Projekt wykonany dla Restauracji CountryHaus & Grill w miejscowości Miedźna niedaleko Pszczyny. Dzięki wirtualnemu spacerowi w technologii Google Street View możemy podziwiać klimatyczne wnętrze restauracji urządzonej w stylu country składające się z sali górnej i dolnej.
Domki "Pod Tatrami" Wirtualny spacer w technologii Google Street View wykonany dla Domków Pod Tatrami w miejscowości Bańska Niżna. Wirtualna wycieczka umożliwia nam zobaczenie terenu wokół domków, wejścia do środka, budynków z zewnątrz oraz dwupiętrowego wnętrza.
Multi Qlti Tap Bar Projekt wykonany w technologii Google Street View dla Multi Qlti Tap Bar w Krakowie. Wirtualny spacer pozwala nam zapoznać się z wnętrzem lokalu i poczuć panujący w nim klimat. Zabawnym akcentem wirtualnej wycieczki jest obsługa lokalu specjalnie przebrana w wesołe stroje.
Klub Społem Wirtualny spacer w technologii Google Street View wykonany dla Klubu muzycznego Społem w Krakowie. Dzięki spacerowi możemy zobaczyć klimatyczne wnętrze inspirowane czasami PRL urządzone w krakowskiej piwnicy,w tym bar i salę taneczną.
Hotel Bachledka Projekt wykonany dla Hotelu Bachledka w miejscowości Ždiar na Słowacji. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pozwala zobaczyć wszystkie istotne miejsca w hotelu w tym w szczególności obiekt od zewnątrz, recepcję, restaurację i wnętrza apartamentów.
Pizzeria Rustika Miejsce na Słowacji, które zintegrowaliśmy z Google Street View - Pizzeria Rustika w miejscowości Ždiar. Wirtualny spacer pozwala nam zobaczyć drewniane wnętrze klimatycznie urządzonej restauracji w stodole, w tym liczne pamiątki z poprzedniego ustroju.
Gabinet Stomatologiczny "Ogrody Uśmiechu" Projekt wirtualnej wycieczki wykonany dla Gabinetu Stomatologicznego "Ogrody Uśmiechu" w Krakowie. Wirtualny spacer w technologii Google Street View obejmuje teren wokół budynku wraz z pięknym ogrodem oraz wnętrze.
Księgarnia Na Szewskiej "Tak Czytam" Projekt wykonany dla klienta w Krakowie - Księgarni Na Szewskiej "Tak Czytam". Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy zobaczyć ulicę Szewską, fasadę mieszczańskiej kamienicy, wejście do obiektu oraz jego wnętrze w tym poszczególne działy i asortyment.
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2 Wirtualna wycieczka w technologii Google Street View wykonana dla Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 2 im. Kazimierza Górskiego w Krakowie. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy zobaczyć część zewnętrzną budynku oraz specjalistyczne pracownie.
Marmite International S.A. Wyjątkowy wirtualny spacer w technologii Google Street View wykonany dla Centrum Kompetencji Marmite International S.A w miejscowości Zakrzewo. Możemy zobaczyć z zewnątrz budynek oraz teren wokół niego, a także wnętrze showroomu i dostępne w nim produkty.
Powiatowy Urząd Pracy Projekt wirtualnej wycieczki w technologii Google Street View dla Powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie. Wirtualny spacer pokazuje wnętrze Urzędu, w tym sale gdzie odbywają się spotkania dla bezrobotnych i miejsca konsultacji z urzędnikami.
Butik Sport Moda Wirtualny spacer w technologii Google Street View wykonany dla Butiku Sport Moda w Zakopanem. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy zobaczyć przestronne wnętrze minimalistycznie urządzonego sklepu oraz jego różnorodny asortyment międzynarodowych marek.
Klubokawiarnia Relaks Projekt wykonany dla krakowskiego lokalu - Klubokawiarni Relaks. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pokazuje wnętrze tego klimatycznego miejsca stylizowane na modę w stylu lat 60 i 70 oraz fasadę budynku, w którym się znajduje.
Gospoda "Pod Śpiącym Wulkanem" Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla Gospody "Pod Śpiącym Wulkanem" w miejscowości Kluszkowce. Wirtualna wycieczka pozwala nam zobaczyć drewniane wnętrze przytulnej restauracji urządzonej w regionalnym stylu.
Przedszkole i Żłobek „Mały Einsteinek” Oryginalna wirtualna wycieczka wykonana w technologii Google Street View dla Przedszkola i Żłobka Mały Einsteinek w Krakowie. Dodatkową atrakcją jest możliwość zobaczenia wszystkiego z perspektywy przedszkolaka, gdyż dostosowano wysokość, z której wykonano fotografie.
Karczma Pizzeria "Przy Moście" Projekt wykonany w technologii Google Street View dla Karczmy Pizzerii "Przy Moście" w miejscowości Szaflary niedaleko Nowego Targu. Wirtualny spacer ukazuje wnętrze już po zmroku, dzięki czemu możemy poczuć klimat jaki panuje w ciekawie urządzonym wnętrzu.
Boutique Eva Wirtualna wycieczka dla Boutique Eva znajdującego się w Zakopanem. Wirtualny Spacer wykonany w technologii Google Street View pozwala nam obejrzeć sklepową witrynę, wnętrze oraz asortyment składający się z wyselekcjonowanych luksusowych marek.
Kolejka górska „Alpine Coaster” Wyjątkowy wirtualny spacer Google Street View wykonany dla kolejki górskiej "Alpine Coaster" w miejscowości Kluszkowce. Spacer umożliwia nam prześledzenie całej trasy kolejki, w tym podziwianie przepięknych widoków które roztaczają się z góry Wdżar.
Mydlarnia u Franciszka Klimatyczne wnętrze sklepu z naturalnymi kosmetykami „Mydlarnia u Franciszka” w Zakopanem zostało pokazane za pomocą wirtualnego spaceru wykonanego w technologii Google Street View. Możemy zobaczyć wejście do sklepu, wnętrze oraz asortyment.
Butik Sabotage Projekt wykonany dla klienta w Małopolsce - butiku Sabotage w Zakopanem. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pozwala zobaczyć nam wejście do salonu, wnętrze urządzone w klasycznym stylu z sosnowymi meblami oraz różnorodny asortyment.
Butik Bogner Wirtualny spacer w technologii Google Street View dla butiku Bogner w Zakopanem. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy zobaczyć jak wygląda jasne, przestronne wnętrze butiku urządzone w ciekawym stylu oraz wyselekcjonowany asortyment międzynarodowych marek.
Salon Tous Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla salonu Tous mieszczącego się pod najmodniejszym zakopiańskim adresem Krupówki 29. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy zobaczyć wystrój wnętrza oraz asortyment znajdujący się w butiku.
Adventure Minigolf Wirtualna wycieczka wykonana dla rekreacyjno-sportowego obiektu Adventure Minigolf w miejscowości Ždiar na Słowacji. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pozwala nam zobaczyć pole do minigolfa ze wspaniałym widokiem na Tatry.
„Dom Wędkarza” Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla krakowskiej sali weselnej „Dom Wędkarza” położonej nad malowniczym Zalewem Nowohuckim. Wirtualna wycieczka pozwala nam zobaczyć wejście do budynku oraz udekorowaną salę przed przyjęciem weselnym.
Fitzpatrick Referrals Oncology and Soft Tissue Centre Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla Fitzpatrick Referrals Oncology and Soft Tissue Centre w Guildford w Anglii. Wirtualna wycieczka umożliwia zobaczenie poczekalni, sal operacyjnych oraz zewnętrznej strony budynku.
Centrum Medyczne Ultragen Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla Centrum Medycznego Ultragen w Krakowie. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy zobaczyć jak wygląda poczekalnia dla pacjentów oraz dwa gabinety, w których wykonywane są badania USG.
Restauracja Verona Projekt wirtualnego spaceru wykonany w technologii Google Street View dla Restauracji Verona w Lanckoronie niedaleko Krakowa. Możemy zobaczyć część zewnętrzną i wnętrze lokalu, w tym dwie różnokolorowe sale restauracyjne w klasycznym stylu.
Festiwal muzyczny MEBP FEST 2015 Ciekawy projekt wirtualnego spaceru wykonany w technologii Google Street View dla Festiwalu muzycznego MEBP FEST 2015 w miejscowości Maniowy. Spacer poza możliwością zobaczenia terenu Festiwalu pokazuje panującą atmosferę oraz piękne widoki na Jezioro Czorsztyńskie.
Żegluga i Turystyka - Rejsy po Jeziorze Czorsztyńskim Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla Żeglugi i Turystyki - Rejsy po Jeziorze Czorsztyńskim w miejscowości Niedzica. Niezwykły spacer pozwala nam zobaczyć przystań w miejscowości Niedzica i statki rejsowe.
Restauracja Bohema Realizacja wirtualnego spaceru w technologii Google Street View wykonana dla Restauracji Bohema znajdującej się w Willi Marta w Szczawnicy. Wirtualna wycieczka obejmuje część zewnętrzną w tym widok na letni ogródek oraz Park Zdrojowy, a także wnętrza dwóch sal restauracji.
Stacja Narciarska Koziniec-ski Sp. z o.o. Realizacja dla klienta w miejscowości Czarna Góra. Tym razem spacer wirtualny w technologii Google Street View wykonaliśmy dla Wyciągu Narciarskiego Koziniec-ski. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy podziwiać świetnie widoczne Tatry, kolejkę oraz trasy zjazdowe.
Ośrodek narciarski Czorsztyn-ski Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla Ośrodka Narciarskiego Czorsztyn-ski w miejscowości Kluszkowce. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy podziwiać widoki z Góry Wdżar, na której ulokowany jest wyciąg oraz trasy zjazdowe.
Karczma Koziniec Projekt wirtualnego spaceru w technologii Google Street View dla Karczmy Koziniec w miejscowości Czarna Góra niedaleko Białki Tatrzańskiej. Wirtualna wycieczka pozwala nam podziwiać przepiękne widoki na zewnątrz oraz ładnie przystrojone drewniane wnętrze.
Agencja Kyan Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View w angielskiej Agencji Kyan w Guildford niedaleko Londynu. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy zobaczyć jak wygląda budynek, w którym znajduje się firma projektująca strony www oraz jej biuro.
Carousel Gift Shop w Shalford Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla klienta w Anglii. Wirtualna wycieczka po wnętrzu Carousel Gift Shop w Shalford umożliwia nam zobaczenie asortymentu sklepu, co może okazać się bardzo pomocne jeżeli szukamy dla kogoś prezentu.
Uniwersytet Pedagogiczny Wirtualny wycieczka wykonana w technologii Google Street View dla Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Wirtualny spacer umożliwia nam odwiedzenie Gmachu Głównego jednego z najbardziej znanych krakowskich Uniwersytetów.
Ośrodek Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych UP Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla placówki szkolnictwa wyższego w Krakowie. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy zobaczyć budynek z zewnątrz oraz odwiedzić wszystkie sale, w tym salę komputerową i aulę.
Centrum Sportu i Rekreacji UP Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Możemy rozejrzeć się po krytej pływalni oraz zobaczyć jak wyglądają sale fitness i dostępny w nich sprzęt do ćwiczeń.
The Jolly Farmer Pub Projekt obejmujący wykonanie wirtualnego spaceru w technologii Google Street View dla The Jolly Farmer Pub w Bramley w Anglii. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy zobaczyć część zewnętrzną oraz wewnętrzną i poczuć klimat typowego wyspiarskiego pubu.
Delikatesy Centrum Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla Delikatesów Centrum w miejscowości Maniowy. Wirtualna wycieczka umożliwia nam zobaczenie budynku z zewnątrz oraz wnętrza, dzięki czemu możemy zapoznać się z różnorodną ofertą sklepu.
Apartamenty Willa “Pienińska” Wirtualna wycieczka wykonana w technologii Google Street View w Apartamentach Willa „Pienińska” w miejscowości Kluszkowce nad Jeziorem Czorsztyńskim. Możemy zobaczyć teren wokół willi, wejście do budynku oraz wnętrze, w tym pokoje i jadalnię.
Pizzeria Ferajna Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla Pizzerii Ferajna w miejscowości Maniowy położonym nad Jeziorem Czorsztyńskim. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy zobaczyć pizzerię od zewnątrz, wejść do środka do sali głównej oraz kolorowego kącika dla dzieci.
Kościoł pw. św. Antoniego Padewskiego Wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View dla Kościoła pw. św. Antoniego Padewskiego w miejscowości Brzegi. Możemy zobaczyć teren wokół drewnianego Kościoła oraz udekorowane zabytkowe wnętrze w regionalnym stylu.
Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Niezwykła wirtualna wycieczka wykonana dla Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr w miejscowości Małe Ciche. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pozwala nam zobaczyć polanę otoczoną ośnieżonymi drzewami oraz wnętrze drewnianego Kościoła.
The Bricklayers Arms Pub Wirtualna wycieczka wykonana dla klienta w południowo-wschodniej Anglii - The Bricklayers Arms Pub w Shamley Green. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pozwala nam zobaczyć przytulne wnętrze lokalu, w tym trzy sale oraz miejsce do gry w bilard.
Holy Trinity Church Wirtualna wycieczka wykonana w Holy Trinity Church w Bramley w Anglii. Wirtualny spacer w technologii Street View pozwala nam zobaczyć środek anglikańskiego zabytkowego kościoła, w tym piękne witraże, chór z dużymi organami i poszczególne nawy.
Destination Triumph Motorcycle Dealer Wirtualny spacer w technologii Google Street View wykonany dla Destination Triumph Motorcycle Dealer w Guildford w Anglii. Możemy zobaczyć teren wokół salonu oraz jego wnętrze, w tym wystawione na sprzedaż motocykle i warsztat mechaniczny.
Russets Wedding Venue Wirtualna wycieczka w technologii Google Street View wykonana dla klienta w hrabstwie Surrey w Anglii - Russets Wedding Venue w Chiddingfold. Wirtualny spacer pozwala nam zobaczyć malowniczy ogród na terenie posiadłości oraz stylowo urządzone dwupiętrowe wnętrze.
Kilfeather & Dumbrill Butcher Wirtualny spacer w technologii Google Street View wykonany dla sklepu mięsnego Kilfeather & Dumbrill w Bramley w Anglii. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy zobaczyć miejsce z zewnątrz oraz okno wystawowe, a także wystrój i produkty w środku.
The Queen Victoria Pub Wirtualny spacer w technologii Google Street View wykonany dla The Queen Victoria Pub w Shalford w Anglii. Wirtualna wycieczka pozwala zobaczyć nam teren wokół pubu, wejście do budynku, tradycyjne angielskie wnętrze, w którym znajduje się kilka sal oraz dobrze zaopatrzony, duży bar.
Sklep Bramley's Apple Projekt wykonany dla klienta w Anglii - Bramley's Apple w Bramley. Wirtualny spacer w technologii Google Street View pozwala nam zobaczyć budynek z zewnątrz oraz wnętrze i asortyment małego rodzinnego sklepu z warzywami i owocami z różnych stron świata.

Ceny Google Maps Business View

Każdy projekt jest inny i wyceniamy go indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu i zamawiania bezpłatnej wyceny usługi wirtualnego spaceru Street View dla Twojej firmy.

Zamów bezpłatną wycenę

Statyczne zdjęcia POI

Jest to zawsze minimum 10 tradycyjne zdjęć wybranych punktów zainteresowania np. loga lokalu, ciekawych elementów dekoracji etc.

Strona Google+

Jeśli jeszcze nie posiadasz swojej lokalnej strony Google Plus – utworzymy ją za Ciebie, dzięki czemu łatwiej przyciągniesz klientów.

Darmowy hosting

Nie musisz  nawet posiadać własnej strony internetowej! Wszystkie zdjęcia darmowo przechowujemy na szybkich serwerach Google.

Wyniki wyszukiwania

Podczas wyszukiwania Twojej firmy dodatkowo z boku wyświetlone zostaną zdjęcia POI, informacje z profilu Google+ i wirtualny spacer.

Dodanie do StreetView

Jeśli na ulicy przy której działa Twoja firma dostępne jest Street View zapewnimy bezpośrednie połączenie ulicy z wnętrzem firmy.

Łączenie z GoogleMaps

Wirtualny Spacer będzie dostępny bezpośrednio z mapy Google co zdecydowanie wyróżni Twoja ofertę na tle konkurencji.

Link w kodzie QR

Rodzaj kodu kreskowego, który zeskanowany przez dowolny telefon, lub tablet przenosi do wirtualnego spaceru po Twojej firmie.

Kod HTML na stronę

Dzięki niemu w bardzo łatwy sposób można zamieścić wirtualny spacer na dowolnej stronie internetowej, nawet bez pomocy webmastera.

Dodanie do Facebooka

Dzięki odpowiedniemu kodowi który otrzymasz będziesz mógł w prosty sposób zamieścić spacer na profilu Facebook swojej firmy.

Kontakt

Chcesz zamówić wycenę?
Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

360studio – Łukasz Lisiecki
Rekomendowany Fotograf Google
Pracujemy na terenie całego kraju.

Karola Świerczewskiego 15
34-436 Maniowy

Komórka:509 938 630
Stacjonarny: (18) 2750502

www.360studio.org
kontakt@360studio.org

Na wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie. Wycenę wykonania Street View zazwyczaj przeprowadzamy podczas wstępnej i niezobowiązującej wizyty fotografa, aczkolwiek istnieje również możliwość szacunkowej wyceny na podstawie otrzymanych informacji o obiekcie.

Nazwa firmy*

Numer telefonu*

Adres email*

Imię i nazwisko osoby kontaktowej

Temat zapytania

Twoja wiadomość

FAQ - Street View Trusted w Mapach Google

1.Jak zdjęcia Street View Trusted w Mapach Google mogą pomóc w reklamie mojej firmy?

Gdy potencjalny klient wyszuka w Google nazwę Twojej firmy, zobaczy te zdjęcia bezpośrednio na stronie wyników wyszukiwania. Zdjęcia panoramiczne zostaną też opublikowane na stronach w Google+ Lokalnie, w Mapach Google i innych usługach Google, dzięki czemu klienci będą mogli oglądać wnętrza firmy i jej wystrój. Linki do zdjęć możesz łatwo umieścić w swojej witrynie internetowej, korzystając z gotowych fragmentów kodu HTML lub interfejsów API Map Google. Zachęcisz w ten sposób klientów do odwiedzania Twojej strony internetowej.

2.Co Rekomendowany Fotograf Google potrafi zrobić, czego ja nie mogę zrobić samodzielnie?

Rekomendowani fotografowie są przeszkoleni do wykonywania wysokiej jakości zdjęć wnętrz budynków i przygotowani do pracy przy słabym oświetleniu i w niewielkich pomieszczeniach. Fotografowie są również certyfikowani do wykonywania zdjęć za pomocą obiektywów typu rybie oko i aparatów umieszczonych na głowicach z rotatorem (montowanych na statywie). Te zdjęcia po przesłaniu przez fotografów do przetworzenia w Google zostaną przekształcone w 360-stopniowe panoramy i wirtualny spacer po Twojej firmie. Po przesłaniu zdjęć przez fotografów następuje przetworzenie zdjęć przez Google. A tym etapie wykorzystywane są złożone techniki łączenia zdjęć, HDR, dopasowywania zdjęć i inne technologie umożliwiające utworzenie tych wirtualnych spacerów.

3.W jaki sposób mam przygotować firmę do sesji fotograficznej?

Oczywiście warto zadbać o porządek na czas sesji fotograficznej, ale pamiętaj, że zdjęcia mają pokazywać klientom, czego mogą się spodziewać, gdy odwiedzą Twoją firmę w zwykły dzień.

4.Jakie części mojej firmy zostaną sfotografowane?

Sesje fotograficzne obejmą główne obszary firmy, z którymi mają kontakt klienci. Wraz z fotografem możesz ustalić obszary firmy, które chcesz pokazać klientom, oraz takie, których nie chcesz fotografować. Przypominamy, że celem zdjęć jest pokazanie klientom, czego mogą się spodziewać, gdy odwiedzą Twoją firmę w zwykły dzień.

5.Czy sesja fotograficzna zakłóci działalność mojej firmy?

Wiemy, że prowadzisz firmę i dlatego zaprojektowaliśmy sesję w taki sposób, by była jak najmniej uciążliwa. Rekomendowani fotografowie dostosują się do Twojego harmonogramu, by zdjęcia były wykonywane w czasie dogodnym dla Ciebie i Twojej firmy. Sesje nie wymagają specjalnego oświetlenia ani przygotowań, więc nie musisz wstrzymywać działalności. Choć sesje nie są uciążliwe i nie powinny przeszkadzać w zwykłym funkcjonowaniu firmy, warto poinformować klientów, że wykonywane są zdjęcia, i poprosić ich, by starali się nie wchodzić w kadr.

6.Czy na zdjęciach będą znajdować się osoby?

Ponieważ chcemy, by głównym tematem zdjęć były wnętrza Twojej firmy, staramy się, by znajdowało się na nich jak najmniej osób. Podczas sesji fotografowie mogą ustawić specjalny znak, które będzie informować klientów i pracowników o trwającej sesji fotograficznej i możliwości znalezienia się na zdjęcia. Jako właściciel firmy odpowiadasz za powiadomienie pracowników i klientów o trwającej sesji fotograficznej.

7. Jakie środki są podejmowane, by zapewnić prywatność i zgodność z prawem?

Sesje nie obejmą żadnych obszarów firmy, których nie chcesz pokazywać. Ponadto fotografowie zawsze uprzedzają klientów i pracowników przed zrobieniem zdjęcia, by uszanować ich prywatność. Wszystkie zdjęcia panoramiczne zostaną przetworzone z wykorzystaniem naszej najnowszej technologii do zamazywania twarzy osób na zdjęciach. W każdej chwili możesz poprosić o zamazanie dodatkowych twarzy lub usunięcie całych zdjęć, używając linku „Zgłoś problem”, który znajduje się na dole zdjęcia panoramicznego.

8.Kto z mojej firmy może zezwolić na sesję fotograficzną?

Musisz mieć odpowiednie uprawnienia, by zezwolić Rekomendowanemu fotografowi na wejście na teren firmy i wykonanie zdjęć, a także by pozwolić Google na użycie tych zdjęć w swoich aplikacjach i usługach. Do osób z takimi uprawnieniami można zaliczyć właściciela firmy, dyrektora lub menedżera z upoważnieniem do składania takich oświadczeń w imieniu firmy. Pamiętaj, że wyrażając przed sesją zgodę na warunki korzystania z usługi Warunki korzystania z usług Google, potwierdzasz, że jesteś uprawniony lub upoważniony do podejmowania takich decyzji.

9.Czy będę właścicielem zdjęć zrobionych przez Rekomendowanego fotografa?

Tak. Będziesz właścicielem zdjęć wykonanych przez Rekomendowanego fotografa, gdy zapłacisz za tę usługę i sesja zostanie zakończona.

10. Czy mogę umieścić te zdjęcia również w witrynie mojej firmy?

Tak. Zachęcamy do pokazywania wirtualnej wycieczki po firmie swoim klientom. Aby umieścić 360-stopniowe panoramy w swojej witrynie, znajdź kod HTML dobrego punktu widzenia na zdjęciach panoramicznych w Mapach Google, kliknij przycisk „Link”, kliknij „Dostosuj mapę do wklejenia i wyświetl jej podgląd”, a następnie skopiuj i wklej kod HTML. Jeśli szukasz większych możliwości dostosowania zdjęć, zainteresuj się interfejsem API Map Google.

11.Czy mogę powtórzyć sesję fotograficzną?

Tak. Możesz umówić się z Rekomendowanym fotografem na dowolną liczbę powtórnych sesji, ale to Rekomendowany fotograf określa koszt takiej sesji. O powtórną sesję zazwyczaj proszą firmy po przeprowadzeniu remontu, zmianie wystroju wnętrz lub zmianie dekoracji sezonowych.

360studio.org Wirtualne spacery Street View Trusted